,, Zimowy koncert dla Babci i Dziadka”

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To 21 i 22 stycznia -  wtedy swoje święto obchodzą Babcie i Dziadkowie.

Spotkanie z Babciami i Dziadkami przygotowali 22.01.2016r. uczniowie klasy I ,,d”.  Program artystyczny był bardzo bogaty. Oprócz wierszy i piosenek pojawiły się i tańce ludowe. Goście mogli obejrzeć prezentację przedstawiającą zdjęcia uczniów klasy I ,,d”  podczas zajęć , wycieczek i uroczystości szkolnych. Babcie i Dziadkowie otrzymali od swoich wnuków własnoręcznie wykonane drobne upominki, a słodki poczęstunek był miłym dodatkiem takiego spotkania.

Gabriela Charazińska