Spotkanie autorskie z Panią Kaliną Jerzykowską

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Prochowicach zorganizowała spotkanie autorskie z Panią Kaliną Jerzykowską. Pani Kalina Jerzykowska jest dziennikarką, autorką wierszyków, książek oraz piosenek dla dzieci i scenariuszy sztuk teatralnych. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy IV”b” i IV”c” wraz z opiekunami.

Podczas spotkania Pani Kalina opowiadała o pracy pisarza, o tym skąd brała pomysły na kolejne powieści i ile czasu zajmuje jej napisanie jednej książki. W trakcie spotkania recytowała swoje wiersze, przedstawiała anegdoty zarówno ze swojego życia prywatnego, jak i zawodowego, wzbudzając tym samym uśmiech na twarzach słuchaczy.

Po spotkaniu, które przebiegło w bardzo miłej atmosferze, uczestnicy zakupili książki Pani Jerzykowskiej wraz ze specjalną imienną dedykacją.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Bogusławie Spryszyńskiej Dyrektor MGBP w Prochowicach za zaproszenie.

Iwona Grabowska